Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Держрада КНР опублікувала документ «Про подальшу оптимізацію зовнішнього інвестиційного середовища та стимулювання іноземних інвестицій»

  2023-08-14

  Нещодавно Державна рада КНР оприлюднила документ «Про подальшу оптимізацію зовнішнього інвестиційного середовища та стимулювання іноземних інвестицій», в якому були поставлені вимоги створити першокласне інтернаціоналізоване та комерціалізоване бізнес-середовище на засадах верховенства права, повною мірою використовувати переваги величезного вітчизняного ринку, активніше й ефективніше залучати та використовувати іноземні інвестиції, а також сприяти на вищих рівнях управління відкритості для зовнішнього світу та всебічній розбудові сучасної соціалістичної країни з метою кращого планування внутрішньої та зовнішньої ситуації. Про це повідомляє газета «Женьмінь жибао» зі посиланням на інформаційне агентство Сіньхуа.

  Документ «Про подальшу оптимізацію зовнішнього інвестиційного середовища та стимулювання іноземних інвестицій» висуває 24 політичних задля досягнення 6 цілей.

  По-перше, покращувати ефективність використання іноземного капіталу. Активізовувати впровадження іноземного капіталу в ключових сферах, відводити провідну роль комплексним випробувальним майданчикам у розширенні відкритості індустрії послуг, розширювати канали залучення іноземних інвестицій, підтримувати процес поступової трансформації підприємств з іноземним капіталом, удосконалювати механізми сприяння будівництву проектів з іноземним капіталом.

  По-друге, гарантувати національний режим для підприємств з іноземними капіталом. Гарантувати участь у державних закупівлях відповідно до закону, підтримувати законну та рівноправну участь у формуванні стандартів та забезпечувати рівне використання супровідних політик.

  По-третє, продовжувати посилювати захист іноземних інвестицій. Удосконалювати механізми захисту прав та інтересів іноземних інвестицій, посилювати адміністративний захист прав на інтелектуальну власність, посилювати адміністративний контроль за дотриманням прав інтелектуальної власності та стандартизувати впровадження зовнішньоекономічних та торговельних політик та правил.

  По-четверте, підвищувати рівень інвестицій та спрощувати відповідні операції. Оптимізувати правила щодо перебування та проживання на території КНР для закордонних працівників підприємств з іноземними капіталом, досліджувати полегшені безпекові механізми управління транскордонних потоків даних, координувати та оптимізувати перевірки правоохоронними органами підприємств з іноземним капіталом та покращити обслуговування підприємств з іноземним капіталом.

  По-п’яте, посилювати фіскальну та податкову підтримку. Підвищувати безпекові гарантії для фондів сприяння іноземним інвестиціям, заохочувати підприємства з іноземним капіталом до реінвестування в країну, запроваджувати відповідну пільгову податкову політику та підтримувати інвестиції підприємств з іноземним капіталом в сфери, заохочувані державою.

  По-шосте, вдосконалювати методи заохочення іноземних інвестицій. Удосконалювати робочі механізми залучення інвестицій, сприяти залученню іноземних інвестицій, розширювати канали залучення іноземних інвестицій та оптимізувати критерії оцінювання якості заохочення іноземних інвестицій.

  Документ «Про подальшу оптимізацію зовнішнього інвестиційного середовища та стимулювання іноземних інвестицій» вимагає, щоб усі регіони, відділи та відповідні підрозділи сумлінно виконували роботу щодо подальшої оптимізації зовнішнього інвестиційного середовища та посилювали залучення іноземних інвестицій, а всі регіони запроваджували заходи відповідно до місцевих умов задля посилення політичної синергії. Згідно з документом, Міністерство торгівлі КНР має посилити керівництво та координацію відповідних відділів та підрозділів, публікувати звітність із своєї діяльності, своєчасно впроваджувати політики та заходи, створювати більш оптимізоване інвестиційне середовище та підвищувати довіру підприємств із іноземним капіталом до Китаю.

   

  Держрада КНР опублікувала документ «Про подальшу оптимізацію зовнішнього інвестиційного середовища та стимулювання іноземних інвестицій»

  Демонстраційна фотографія. Джерело: http://milkua.info/uk/post/eib-skorotiv-investicii-v-ukrainu-u-2-razi

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *