Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Держпродспоживслужба працює над експортом рослинної олії до Китаю

  2021-11-24

  Держпродспоживслужба разом з Асоціацією «Укроліяпром» узагальнили інформацію про українських виробників рослинної олії, які експортують її до Китаю, та подали її на розгляд китайській стороні. Про це йдеться на сайті Кабінету Міністрів України.

  Це пов’язано зі змінами, які відбулися у національному законодавстві КНР. У жовтні поточного року Держпродспоживслужба отримала інформацію від Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки (GACC) про необхідність реєстрації іноземних виробників харчових продуктів, зокрема рослинної олії. Зокрема, це регламентується «Положенням про порядок реєстрації іноземних виробників імпортних харчових продуктів» (Декрет GACC №248).

  За повідомленням GACC, процедура реєстрації та формування списку експортерів рослинної олії буде завершена до кінця 2021 року.

  Раніше повідомлялося, що Держпродспоживслужба разом із МЗС активно працюють над відкриттям ринку Китаю для українських експортерів різних видів продукції харчування, серед яких – продукція тваринництва (м’ясо птиці та яєчні продукти), продукція рослинництва (пшениця, ріпак, сорго, горох та квасоля), борошно, шрот соєвий, черешня, яблука, лохина тощо.

  Держпродспоживслужба працює над експортом рослинної олії до Китаю

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *