Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Державна CNBM International Corporation і Міністерство енергетики та вугільної промисловості України підписали Меморандум про співпрацю

  2016-09-20

  Державна CNBM International Corporation і Міністерство енергетики та вугільної промисловості України підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає залучення китайських інвестицій в енергетичний сектор України.

  «СNBM у співпраці з Міністерством, та іншими зацікавленими органами ознайомиться з енергосистемою України з метою розширення сфери інвестицій на модернізацію електрогенеруючого і електропередавального обладнання, ґрунтуючись на стабільній політиці, спрямованої на розвиток галузі, захист інвестицій і отримання розумного прибутку», – йдеться в документі.

  Меморандум підписали Ігор Насалик, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, і Цзиньсон Чжан (Jinsong Zhang), голова правління CNBM International Corporation.

  У документі сторони відзначили позитивний внесок СNBM в реалізацію проектів в області енергетики України.

  На сьогоднішній день китайська державна група корпорацій CNBM є одним з найбільших інвесторів в сонячну енергетику України, володіє великими сонячними електростанціями в Одеській і Миколаївській областях.

  У Меморандумі зазначено, що зусилля будуть спрямовані на пошук нових напрямків реалізації українсько-китайського співробітництва в енергетичній галузі, вугільної промисловості, модернізації енергетичної інфраструктури тощо.

  CNBM International Corporation і Міністерство енергетики та вугільної промисловості України домовилися про проведення регулярних консультацій з метою обміну інформацією та досвідом в області перспективного законодавства в сфері енергетики обох держав, проведенні круглих столів, участі представників СNBM в профільних заходах під егідою Міністерства.

  Особлива увага в Меморандумі приділяється необхідності здійснення незмінної політики в області захисту інвестицій та поліпшення інвестиційної привабливості України в енергетичній галузі.

  «Підписання цього Меморандуму – це новий крок, який виведе наші країни на новий рівень співпраці. Реалізація спільних проектів в рамках Меморандуму сприятиме розвитку ділового співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою на принципах рівності та взаємної вигоди », – зазначив Цзиньсон Чжан, голова правління CNBM International Corporation. CNBM має необхідний досвід і ресурси, щоб прийняти максимально активну участь в модернізації енергетичного сектору України. Важливою умовою успіху є тверда позиція держави щодо захисту прав інвесторів і формування прозорих правил гри, – додав Цзиньсон Чжан.

  Для довідки:

  CNBM International Corporation входить до Китайської Національної Групи Корпорацій по Будівельним Матеріалам (СNBM), яка була створена у 1984 році і знаходиться під безпосереднім контролем Комітету з контролю і управління державним майном при Держраді Китаю. CNBM є однією з найбільших державних корпорацій КНР з річним оборотом понад  31,71 млрд. дол. І входить в топ-500 найбільших компаній світу рейтингу Fortune Global.

  Група є №1 в світі по виробництву цементу, гіпсокартону та скловолокна. У сферу діяльності бізнес групи входить також торгівля вугіллям, сталлю, продуктами лісу, будівельним обладнанням, верстатами, мінеральними продуктами та ін.

  CNBM є одним зі світових лідерів з виробництва устаткування для поновлюваної енергетики. Потужності CNBM з виробництва сонячних батарей становить 1000 МВт на рік. Група також займає перше місце в Азії і третє в світі з виробництва вітряних лопастей.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *