Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Державній зерновій корпорації передали з Китаю засоби індивідуального захисту

  2020-04-24

  Китайська національна корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) передала для працівників Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) 10 тисяч захисних масок та респіраторів. Про це повідомляє пресслужба ДПЗКУ.

  «У боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції засоби індивідуального захисту та дезінфектори є найбільш дієвими. Поповнити їх запаси для працівників ДПЗКУ допомогли представники китайської корпорації ССЕС, які передали 10 000 захисних масок та респіраторів», – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, китайська національна корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів є партнером Державної продовольчо-зернової корпорації України у сфері сільського господарства та закупівлі українських зернових культур для КНР з 2012 року.

  «Засоби індивідуального захисту будуть направлені працівникам, які в регіонах забезпечують безперебійну роботу підприємств, адже вони продовжують працювати у звичному режимі оскільки від роботи ДПЗКУ залежить продовольча безпека країни. Ми вдячні нашим китайським партнерам за надану допомогу, та вкотре наголошуємо на готовності до активізації взаємодії по всіх напрямках співробітництва» – зазначив заступник голови правління АТ «ДПЗКУ» Василь Коваленко.

  За інформацією пресслужби ДПЗКУ, під час передачі захисних масок співголова міжпарламентської групи співдружності між КНР та Україною Павло Халімон наголосив на пріоритетності стратегічної співпраці з КНР, та подякував китайським партнерам не тільки за регулярну матеріальну допомогу у боротьбі з епідемією, а й за надання медичних протоколів лікування COVID -19, які є життєво важливими для роботи українських медиків.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *