Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДЕНЬ УКРАЇНИ У ПЕКІНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТУ НАФТИ

  2012-06-01

  Джерело: Офіційний сайт Посольства України в КНР

  28 травня ц.р. у Пекінському університеті нафти відбувся День українсько-китайської дружби, присвячений 20-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР.

  В рамках цього заходу відбулася зустріч Посла України Ю.В.Костенка з Ректором Чжан Лайбінем, пройшло урочисте засідання, в якому взяли участь керівництво, представники професорсько-викладацького складу та студенти Університету, продемонстровано фільм про Україну, а також виставку фоторобот з нагоди ювілейної дати.

  Звертаючись до присутніх на засіданні, Ректор Пекінського університету нафти Чжан Лайбінь підкреслив важливість проведення Дня дружби для подальшого розвитку українсько-китайських відносин та зазначив, що його університет готовий всебічно розвивати співпрацю з українськими партнерами.

  Аналізуючи стан розвитку двостороннього співробітництва, Посол України Ю.В.Костенко наголосив на суттєвих зрушеннях у стосунках з Китаєм після державного візиту до цієї країни Президента України В.Ф.Януковича восени 2010 р. та досягнення минулого року статусу стратегічного партнерства у відносинах з цією провідною державою світу.

  Відома українська поетеса Л.М.Скирда поділилася з аудиторією своїми враженнями від Китаю, творчим досвідом та досягненнями, а також підписала китайським друзям свою збірку поезії українською та китайською мовами «Мелодії чотирьох сезонів».

  Керівництво та студенти університету оглянули фотовиставку, присвячену 20-річчю українсько-китайських дипломатичних відносин, а також отримали у подарунок книжки та брошури про Україну.

  Посол України Ю.В.Костенко також офіційно передав бібліотеці Пекінського університету нафти низку видань китайською мовою, які дозволять викладачам та студентам цього вищого навчального закладу більше дізнатися про Україну та надбання 20 років українсько-китайської дружби.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *