Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДЕЛЕГАЦІЯ З М. ШЕНЬЯН ЗАЦІКАВИЛАСЯ ЛЬВІВСЬКИМИ ПРОБІОТИЧНИМИ ДРІЖДЖАМИ

  2017-12-13

  Виробничі потужності львівського виробника дріжджів відвідали представники великої китайської компанії-дистриб’ютора, що постачає сільськогосподарську продукцію для більше ніж 300 місцевих ферм.

  Делегацію з м. Шеньян, зокрема, зацікавили активні пробіотичні дріжджі, які саме зараз тестують у Китаї. Відвідувачам презентували виробничі потужності компанії, а після сторони обговорили перспективи подальшої взаємної співпраці.

  Комерційний директор “Компанії Ензим” Сергій Лавров повідомив, що попередні переговори щодо постачання львівської продукції до Китаю відбулися на профільній виставці VivAsia, що проходила в березні цього року в столиці Таїланду – м. Бангкок. За його словами, представників компанії Leesheng International Co. зацікавили активні пробіотичні дріжджі як кормова добавка для свійських тварин, адже в Китаї, як і в Європі, спостерігається тенденція до збалансованого харчування. І частина ферм, особливо ті, чия діяльність стосується молочних корів, намагається зменшувати обсяг антибіотиків у раціоні тварин, замінюючи їх різноманітними пробіотичними добавками.

  “Зараз проходить процедура сертифікації нашої продукції в Китаї. Ми скерували туди перші зразки, які одразу ж викликали інтерес. Тож представники компанії-дистриб’ютора хотіли особисто переконатись у якості виробництва та провести, певною мірою, аудит, після чого – детальніше обговорити перспективи співпраці”, – додав комерційний директор компанії.

   “Тянься Лінк”

  25197b6a491816d9a84b42d7205f0_mid

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *