Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Делегація з КНР взяла участь в урочистому відкритті з нагоди 100-річчя Національної академії наук України

  2018-12-07

  Китайська делегація на чолі з президентом Китайської академії наук Бай Чуньлі взяла участь в церемонії відкриття святкових заходів, приурочених до 100-річної річниці заснування Національної академії наук України.

  Привітати НАН з ювілеєм приїхали близько 100 вчених з 13 країн світу і представники міжнародних організацій, зокрема ЮНЕСКО і Європейської федерації академій природних і гуманітарних наук (ALLEA).

  Бай Чуньлі привітав НАН України зі 100-річним ювілеєм, наголосивши, що за свою історію академії вдалося досягти вражаючих успіхів у галузі фундаментальних і прикладних досліджень. Одночасно він високо оцінив співпрацю Академії наук Китаю з НАН України. “Наші академії встановили тісні зв’язки в науково-технічній сфері”, – заявив Бай Чуньлі.

  Посол КНР в Україні Ду Вей висловив надію на подальшу співпрацю двох країн у галузі науки і техніки. “Китай і Україна, як дві видатні нації, мають свої переваги у галузі науки і техніки, лідирують кожна у своїй сфері і можуть повною мірою розкривати свої сильні сторони, з’єднувати свої запити в одне ціле і рухатися шляхом спільного проведення досліджень і розробок, і використання досягнень шляхом скоординованого розвитку та інноваційного співробітництва “, – сказав посол.

  Крім того, Ду Вей заявив, що китайська сторона надасть академії технічну допомогу – комп’ютери, пристрої мобільного зв’язку.

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *