Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Цзіліньський Університет оголошує набір на безкоштовний навчальний курс з китайської мови «Погляд на Північно-східний Китай»

  2024-03-14

  Цзіліньський Університет оголошує набір на безкоштовний навчальний курс з китайської мови «Погляд на Північно-східний Китай».

  Про це повідомив Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

  Курси організовуються Північно-Східним центром з викладання китайської як іноземної Цзіліньського університету для української молоді з березня по квітень 2024 року. Програма передбачатиме 3 модулі, включаючи «Інтерактивні онлайн-курси», «Тематичні лекції» та «Масові відкриті онлайн-мікроуроки живої китайської», спрямовані на вивчення китайської мови та поглиблене ознайомлення молоді з традиційною культурою Китаю.

  В рамках «Інтерактивних онлайн-курсів» будуть проведені цікаві уроки із китайської мови для покращення рівня володіння мовою та навичок спілкування. «Тематичні лекції» дозволять студентам дослідити стародавній і сучасний Китай, таємниці китайської мови, а також чарівність китайської культури. «Масові відкриті онлайн-мікроуроки живої китайської» передбачають відеокурси для вивчення китайської мови та ознайомлення із китайською культурою.

  Реєстрація триватиме до 18 березня 2024 року.

  По завершенню курсу, учасники, які успішно його завершили, – отримають сертифікат.

  Про деталі реєстрації можна дізнатись за посиланням.

   

  Цзіліньський Університет оголошує набір на безкоштовний навчальний курс з китайської мови «Погляд на Північно-східний Китай»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *