Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  CXIAF 2018 Agriculture Fair

  Міжнародна сільськогосподарська виставка China Xinjiang International Agricultural Exhibition (CXIAF 2018) пройде пройде з 8 по 10 серпня в Урумчі .

  У заході візьмуть участь сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, підприємства харчової та переробної промисловості, садівники-любителі і власники особистих підсобних господарств.

  Виставка надасть учасникам можливість продемонструвати сучасну сільськогосподарську техніку та обладнання в дії, продемонструвати досягнення хімічної промисловості, отримати інформацію про останні тенденції розвитку та вимоги до добрив і пестицидів на китайському і міжнародному ринках.

  Країна, місто: Китай, Упумчі

  Місце проведення: Urumqi China Xinjiang International Exhibition Center

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 08.08.2018 — 10.08.2018

  Організатор: Zhenwei International Exhibition Co.ltd.

   Основні групи товарів: сільськогосподарська продукція, обладнання і технології переробки та виробництва продуктів харчування, різні види добрив, пестициди, інсектициди, антисептики, гербіциди, хімічні агенти і добавки, органічні хімікати, технологічний газ, кислота, алкалоїди, основна хімічна сировина, обладнання для обробки і упаковки насіння, нові види і техніки насіння, спеціальне регіональне сільське господарство, сучасні технології.

  Паралельні заходи: виставка електрообладнання Smart Grid and Electric Power Equipment EXPO (CSEPE) і Форум співпраці між Китаєм і Євразією для електроенергетичних компаній.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *