Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  COTTM 2017 – 13-та МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЗАРУБІЖНОГО ТУРИЗМУ

  2016-11-05

  В новому 2017 році Асоціація Українсько-Китайского Співробітництва як і в попередніх роках, планує приймати активну участь у виставковій діяльності. АУКС є ініціатором участі та організатором Українського стенду у 13-ій Міжнародній виставці зарубіжного туризму «СOTTM 2017», яка пройде 29-31 березня 2017 року, в місті Пекін (Китай).

  СOTTM є основним виставковим заходом в КНР в галузі виїзного туризму. Ця подія демонструє такі продукти, як авантюрний світ подорожей і туризму, туристичні послуги, операційні послуг, допомогу в плануванні турів, туристичні набори і предмети першої необхідності та інші послуги, які пов’язані з поїздками і туризмом.

  СOTTM має професійну аудиторію та не передбачає участі кінцевих споживачів. «В2В» захід щороку привертає увагу представників національних і регіональних туристичних компаній, туроператорів і турагентів, представників авіакомпаній і компанії з прокату автомобілів, організаторів круїзів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання, представників ЗМІ.

  Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» та Українська частина Спільної Українсько-Китайської Ділової ради, за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, організували проект «Національний стенд України» на спеціалізованій виставці виїзного туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET». В 2017 році АУКС планує залучити ще більшу кількість учасників. На даний момент нами зарезервовано 42 квадратних метри для учасників з України, а, за необхідністю, площа стенду може бути збільшена.

  Слід зазначити, що з представниками Міжнародних Авіаліній України проведені попередні переговори, і вони висловили згоду брати участь у виставці зі своїм масштабним стендом, який демонструється компанією на різноманітних міжнародних виставках.

  Загалом, захід щороку створює величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги туризму і гострих відчуттів для великої кількість глядачів. Як учасники,так і експоненти мають чудову нагоду гарно та з користю провести час і дізнатися про новинки в індустрії подорожей і туризму.

  Також планується організації брифінгів, презентацій та зустрічей В&В з представниками китайських туристичних фірм і відповідальними працівниками профільних міністерств КНР.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *