Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  COIFair 2016 – VIII Ярмарок зарубіжних інвестицій в Китаї

  2016-05-23

  Центр Міжнародної Ділової Співпраці при Торгово-Промисловій палаті України та Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» цього року планують організувати національний український стенд на щорічному Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFair 2016.

  VIII Ярмарок зарубіжних інвестицій в Китаї (COIFair) – масштабний захід, організований Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку, проводиться під патронажем Державного комітету з реформ і розвитку КНР. Організатори розраховують надати учасникам ефективну платформу для встановлення контактів.

  COIFair – це ефективний майданчик для спілкування і установки ділових контактів в інвестиційній сфері. Захід включає виставкову частину і форум, у рамках української секції якого наша країна представить свій інвестиційний потенціал. Протягом двох днів в межах єдиного виставкового простору учасники обговорять перспективні інвестиційні проекти у всіх сферах.

  За допомогою цієї платформи учасники з такими різними ресурсами, як інвестиції, залучення інвестицій, фінансування і професійні послуги, зможуть поспілкуватися один з одним і домовитися про практичне співробітництво. Завдяки цій платформі підприємства будуть отримувати можливості вести переговори з Китайським Банком розвитку і іншими фінансовими організаціями з метою отримання фінансової підтримки.

  COIFair дасть можливість зацікавленим в отриманні китайських інвестицій підприємствам налагодити безпосередній контакт з інвесторами з Китаю, уклавши необхідні угоди про наміри.

  Учасниками ярмарку в Beijing Exhibition Centre стануть представники понад 100 країн і регіонів світу, в тому числі зацікавлені в залученні інвестицій зарубіжні та українські компанії. З китайської сторони на заході будуть присутні інвестори, представники великих державних підприємств і приватних компаній, фінансових установ, урядових відомств, міжнародних, наукових організацій і бізнес-асоціацій.

  У програмі ярмарку – зустрічі, виставки, інвестиційні семінари, форуми, конференції, презентації проектів та промоакції, на яких будуть обговорюватися питання інвестиційної співпраці країн світу з Китайською Народною Республікою.

  Участь в COIFair відкриє нові можливості вітчизняному бізнесу, створивши сприятливі умови для розвитку і просування українських інвестиційних проектів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *