Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  COIFAIR 2016 – VIII Ярмарок китайських інвестицій за кордоном

  2016-10-22

  20-21 жовтня 2016 року в Пекінському Виставковому центрі пройшов VIII Ярмарок китайських інвестицій за кордоном COIFAIR 2016.

  COIFAIR – це ефективний майданчик для спілкування і установки ділових контактів в інвестиційній сфері. Захід включає виставкову частину і форум, у рамках української секції якого наша країна представить свій інвестиційний потенціал.

  У рамках цьогорічної COIFAIR 2016 були організовані виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. За підтримки посольства України в Китаї на цьогорічному інвестиційному ярмарку відбувся День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів. Протягом двох днів в межах єдиного виставкового простору учасники обговорюють перспективні інвестиційні проекти у всіх сферах.

  Ініціаторами створення українського стенду були Центр Міжнародної ділової співпраці Торгово-Промислової Палати України cпільно з Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва та ГО “Silk Link” – платформою, створеною за підтримки Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою та Посольством України в КНР, для поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торгівельно – економiчних відносин.

  Учасниками ярмарку в Beijing Exhibition Centre стали представники понад 100 країн і регіонів світу, в тому числі зацікавлені в залученні інвестицій зарубіжні та українські компанії. З китайської сторони на заході були присутні інвестори, представники великих державних підприємств і приватних компаній, фінансових установ, урядових відомств, міжнародних, наукових організацій і бізнес-асоціацій.

  За допомогою цієї платформи учасники з такими різними ресурсами, як інвестиції, залучення інвестицій, фінансування і професійні послуги, мали змогу поспілкуватися один з одним і домовитися про практичне співробітництво. Завдяки цій платформі підприємства були отримані можливості вести переговори з Китайським Банком розвитку і іншими фінансовими організаціями з метою отримання фінансової підтримки.

  VIII Ярмарок зарубіжних інвестицій в Китаї (COIFair) – масштабний захід, організований Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку під патронажем Державного комітету з реформ і розвитку КНР. Організатори мали на меті надати учасникам ефективну платформу для встановлення контактів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *