Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Цього року може зібратися Міжурядова комісія України та КНР

  2020-09-18

  Засідання Комісії зі співробітництва між урядами України та Китайської Народної Республіки може відбутися в цьому році. Про це міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов написав у Телеграмі після зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун, повідомляє Укрінформ.

  “Під час зустрічі було обговорено декілька напрямів подальшої кооперації між країнами.Перш за все треба зазначити, що дуже важливе відновлення роботи Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом Китайської Народної Республіки розпочалося, і проведення відповідного засідання буде можливе ще в цьому році. Наразі йде відповідна робота з українського боку, вивчається стан реалізації попередніх домовленостей і напрацьовується перелік проєктів до Дорожньої карти (плану дій) з реалізації Шовкового шляху, яку Україна підписала і приєдналася до цієї ініціативи в 2017 році”, – зазначив Немчінов.

  За словами міністра, раніше акцент у співпраці був на спільних проєктах в сфері енергетики та сільського господарства, а згодом у сфері торгівлі, то нині передовими є спільні проєкти у інфраструктурі та логістиці.

  “Водночас Україна – перша європейська країна на Шовковому шляху і Китай має долучатися до наших проєктів інфраструктурної модернізації та інтеграції української інфраструктури в європейський інфраструктурний простір, сполучаючи в рамках цього процесу додатково реалізацію спільних проєктів ініціативи Один пояс – Один шлях”, – підкреслив міністр КМУ.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *