Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  CIEVE Hunan 2020

  Міжнародна виставка екологічно чистого транспорту на нових джерелах енергії і автомобільних частин The Hunan International Pure Electric Vehicles, Hybrid Electric Vehicles and Clean Energy Vehicles & Auto Parts Exhibition або IEVE Hunan 2020 пройде з 23 по 25 листопада в Хунань (Чанша).

  Це бізнес платформа, яка сприяє розвитку автомобільної промисловості на новій енергії, просуванню нових рішень чистих енергетичних технологій в транспортних засобах, обміну інформацією та досвідом, міжнародного торговельного співробітництва.

  Експоновані товари: моделі електромобілів, електричні трицикли, зарядні станції, EV і HEV приводи, акумуляторні батареї, двигуни на альтернативному паливі; рішення для автомобілів, що скорочують автомобільні викиди в атмосферу, що підвищують продуктивність і надійність; безпеку, гнучкість і конкурентоспроможність транспортних засобів.

  У торішній виставці брали участь 360 експонентів, 50000 професійних відвідувачів; виставкова площа склала 40000 кв.м. Популярна виставка проводиться також в Пекіні і Чженчжоу.

  Країна, місто: Китай, Чанша

  Місце: Hunan International Convention and Exhibition Center

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 23.11.2020 – 25.11.2020

  Організатори: Beijing Ze Anda Exhibition Service Co., Ltd.

  Website:  http://cs.ievechina.com/index.html

  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: енергозберігаючі транспортні засоби, чисті електромобілі, гібридні автомобілі, автомобілі на паливних елементах, природному газі, автомобільні енергетичні системи та енергозберігаючі продукти, автозапчастини та електроніка, зниження і контроль шумового автомобільного впливу, технології рециркуляції транспортних вихлопних газів, відновлення паливних випарів, обладнання для переробки та утилізації відходів, R&D в області енергозберігаючих автомобілів, пілотні енергозберігаючі транспортні засоби, запчастини та комплектуючі для автомобілів на нових джерелах енергії, акумулятори та системи акумулювання енергії, акумуляторні матеріали і конструкції, автомобільний дизайн, автомобільні кондиціонери.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *