Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Чого хоче Китай? “Ділова столиця” запрошує до дискусії

  2024-06-28

  У середу, 3 липня, у рамках "Дискусійного клубу "ДС" у Києві презентують доповідь "Чого Хоче Китай? Чи може Пекін зупинити війну в Україні", підготовлену політологічним центром "ДС", повідомляє Dsnews.

  Сьогодні в Україні існує чимало міфів про Китай, зокрема, про те, що Росія — політичний васал Китаю. Чи справді це так? Яку систему міжнародних відносин відбудовує Пекін? Який вплив матиме протистояння Китаю зі США на перебіг російсько-української війни? Всі ці питання лягли в основу дослідження "Чого хоче Китай? Чи може Пекін зупинити війну в Україні", підготовленого політологічним центром "ДС".

  Авторами дослідження стали експерти Вадим Денисенко (політологічний центр "ДС"), Ігар Тишкевич, Ілія Куса, Аліна Гриценко (Національний інститут стратегічних досліджень).

  Дослідження, проведене на основі широкого масиву відкритих даних, стане відправною точкою для дискусії, що відбудеться 3 липня у книгарні "Наш формат" (провулок Алли Горської, 5). Матеріали дослідження буде опубліковано на сторінках "Ділової столиці" після презентації.

  Участь у події за попередньою реєстрацією.

   

  Чого хоче Китай? "Ділова столиця" запрошує до дискусії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *