Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  China W-Power 2020 (CWEE Shanghai)

  2020-01-24

  Китай володіє величезними офшорними енергетичними ресурсами вітру. Морські вітрові електростанції мають в порівнянні з вугільними незаперечні переваги – екологічність, стабільність, висока швидкість, не займають землю, витрата енергії в безпосередній близькості.

  Міжнародна виставка з розвитку вітроенергетики і офшорних вітрових технологій The 14th China (Shanghai) International Wind Energy Exhibition & Conference 2020 або China W-Power 2020 пройде в цьому році з 16 по 18 червня в Шанхаї. China W-Power є щорічною подією, в якому беруть участь провідні виробники і компанії цієї галузі. На виставці будуть представлені новітні технології та розробки.

  В рамках виставки пройде конференція вітроенергетики, на якій виступатимуть провідні діячі та підприємці області. Обговорюватимуться питання, пов’язані з частими проблемами вітроенергетики, учасники проаналізують технічні новітні розробки і обладнання, і їх функціональність.

  China W-Power 2020 пройде спільно з декількома заходами: China EPower 2020 (виставка енергетичних і електротехнічних інженерних рішень),  China GPower 2020 (виставка силових і генераторних установок), China C-Power 2020 (виставка зарядних пристроїв і технологій), China D- Energy 2020 (виставка-форум за технологіями та обладнанням розподілу і збереження енергії). За прогнозами організаторів площа виставки складе більше 46.000 кв. м з 560 експонентами з більш ніж 40 країн, і збере понад 31000 покупців.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 16.06.2020 – 18.06.2020

  Години роботи: 09: 00-16: 00, останній день 09: 00-12: 00

  Організатори: China Electrotechnical Society, Shanghai Deray Exhibition planning Co. Ltd., Ronco Exhibition (Shanghai) Co., Ltd.

  Website:  http://www.cwee.com.cn/en/index.asp
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: дослідження морських (офшорних) ресурсів енергії вітру, оцінка / проектування / будівництво вітрових електростанцій, прокладання підводних кабелів, офшорні інсталяційні судна і платформи, офшорне експлуатаційне інженерне обладнання та спеціальні інструменти, антикорозійні технології, засоби захисту, техобслуговування і ремонт, матеріали , технології і основне електроенергетична обладнання для вітрових електростанцій і т.д.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *