Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Через Україну запустили новий контейнерний поїзд сполученням Китай-Угорщина

  2019-04-10

  Новий контейнерний поїзд, який доставлятиме вантажі з Китаю до Угорщини, прямуючи транзитом через територію України, здійснив перший тестовий рейс за маршрутом Шеньсі (КНР) – Еперешке (Угорщина).

  Про це повідомляє ЦТС з посиланням на компанію Rail Cargo Logistics – RUS (РФ), яка реалізує даний сервіс спільно з KTZ Express (Казахстан).
  У складі поїзда було перевезено 41 сорокафутовий контейнер з товарами народного споживання. Поїзд вирушив з Шеньсі 27 березня, а на станцію призначення до Угорщини прибув 7 квітня.
  Новий маршрут проходить через прикордонні переходи Алашанькоу (Китай) – Достик (Казахстан), Суземка (РФ) – Зернове (Україна), Батьово (Україна) – Еперешке (Угорщина).
  Друге відправлення поїзда заплановане на 12 квітня, з травня 2019 року планується вивести сервіс на регулярну щотижневу основу.
  Логістичні оператори, які організували рух поїзда, заявляють про нього як про відкриття транзитного “південного коридору” з Китаю до Угорщини з можливістю доставки вантажу в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та інші країни південної Європи.
  Передумовою для запуску нового маршруту стала завантаженість основного прикордонного переходу Брест-Малашевічі через великий обсяг вантажопотоку з боку Білорусі та Калінінграда, а також періодичних ремонтних робіт на прикордонному переході.
  Нагадаємо, 6 березня через Україну почав курсувати новий міжнародний контейнерний потяг з Білорусі до Румунії.
  Через місяць, 4 квітня, “Укрзалізниця” запустила новий контейнерний потяг до Польщі. Останній курсує за маршрутом Нижньодніпровськ-Вузол – Славкув.
  “Уніан”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *