Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  CHINA MACHINERY ENGINEERING CORPORATION СТАЛА НОВИМ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

  2021-04-09

  Китайська компанія “China Machinery Engineering Corporation” з представництвом в Україні, в особі пана Сун Джівея стала новим Членом Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва у 2021 році.

  СМЕС представляє інтереси китайської державної промислової групи Sinomach (будівельні контракти на 1,4 млрд дол.). З 2019 року компанія Sinomach входить у двадцятку світових лідерів серед будівельних підрядників (19-е місце за версією Engineering News-Record), а також посідає 281-е місце у топ-500 найуспішніших компаній світу 2020 року за оглядом Fortune Global 500. Спеціалізується CMEC на будівництві енергетичних об’єктів в області генерації, передачі й розподілу.

  Основний фокус діяльності компанії СМЕС в Україні – це проєкти, пов’язані як з відновлюваною, так і традиційною електроенергетикою, а також муніципальним інжинірингом.

  Як вважає сам заступник представництва компанії “Sinomach” в Україні пан Сун Джівей: «China Machinery Engineering Corporation є одним з найбільших гравців на ринку відновлюваної енергетики України».

  Наприклад, серед успішних проєктів CMEC в Україні – будівництво найбільшої в Україні та однієї з 3-х найпотужніших в Європі сонячної електростанції, потужністю 246 МВт у місті Нікополі спільно з українською корпорацією ДТЕК. Станція забезпечує електроенергією близько 160 тис. людей. Другий проєкт будівництва сонячної електростанції був реалізований у селі Лопушани, Тернопільської області в партнерстві з китайськими інвесторами. Загальна потужність електростанції становила 18 МВт.

  Компанія зацікавлена у стратегічній співпраці з приватними та державними енергокомпаніями України, розглядає країну як майданчик для своїх інвестицій і виробництва комплектуючих.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *