Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Китайська міжнародна виставка імпортних товарів 2020

  Сьогодні розпочалась найбільша торговельна подія року ІІІ-я Китайська міжнародна виставка імпортних товарів (СІІЕ), яка щорічно проходить в Шанхаї, починаючи з 2018 р, і триватиме до 10-го листопада. Виставка є першим в світі подібним заходом національного рівня, присвяченим виключно імпорту.

  У зв’язку із заходами безпеки пов’язаними з епідемією коронавірусу представлення іноземних делегацій та бізнесу відбувається в основному за допомогою їх китайських компаній партнерів або власних представництв в КНР.

  У виставковому заході бере участь делегація України на чолі з Послом України в КНР Сергієм Камишевим, до складу якої увійшли дипломати Посольства України в КНР та Генерального консульства України в Шанхаї. На колективному стенді ТПП України нашу державу на СІІЕ представляють ДПЗКУ, українські трейдингові компанії Fulon та Ocean Foods.

  Під час візиту, окрім відвідання самої виставки, делегація України також візьме участь у низці форумів, конференцій, двосторонніх зустрічей з представниками офіційних і бізнес кіл Китаю. Роботу виставки відкрив в онлайн режимі Глава КНР Сі Цзінпін.

  Китайська міжнародна виставка імпортних товарів 2020
  Фото: Посольства України в КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.