Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  China International Environmental Protection Industry, Energy Saving and New Energy Technologies

  2020-01-08

  Міжнародна китайська виставка охорони навколишнього середовища, рішень енергоефективності, нових і чистих енергетичних технологій The 14th China International Environmental Protection Industry, Energy Saving and New Energy Technologies або CPIEE 2020 пройде з 20 по 22 травня в Гуанчжоу в 14й раз з головною темою “розвиток зелених інновацій “.

  Подія присвячена екологічному моніторингу / контролю і управлінню навколишнім середовищем, енергозбереженню та новим і поновлюваним джерелам енергії.

  CPIEE 2020 представить останні світові і вітчизняні розробки, новітні технології, продукти і рішення в галузі охорони навколишнього середовища, зеленої енергетики, збереження природних ресурсів.

  CPIEE 2020 пройде одночасно з виставкою трубопроводів, насосів і водних технологій CPVPE 2020 року, виставкою обладнання і технологій водопостачання, дренажу і водообробки CIWTE 2020.

  Паралельно буде організовано саміт (більше 20 конференцій) за темами еко контролю і управлінням міським екологічним середовищем, інновацій та підприємництва в сфері охорони навколишнього середовища, очищення повітря і води, переробки і рециклінгу твердих відходів, обробки та дренажу міських стічних вод, опріснення води, мембранної фільтрації, обробки осаду, рекультивації грунтів, використання відпрацьованих нафтепрдуктів, харчових відходів, біомаси тощо.

  Статистика виставки CPIEE 2019 року: 45000 кв.м.виставочная площа, понад 700 експонентів, більше 40000 професійних відвідувачів, 60 галузевих асоціацій. У равмках заходу пройшло більше 40 академічних форумів. CPIEE 2019 стала найбільшою професійною виставкою Китаю.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou China Import and Export Fair Pazhou Complex

  Періодичність: Щорічно з 2006 року

  Терміни проведення: 20.05.2020 – 22.05.2020

  Організатори: Bochang Exhibition Service Co., Ltd

  Website:  http://www.skjzh.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Екологічний моніторинг і лабораторне обладнання для аналізу: контрольно-вимірювальні прилади, аналітичні прилади та обладнання, системи моніторингу надзвичайних екологічних ситуацій, радіаційних випромінювань, шуму, вібрацій, світлового і теплового випромінювання і т.д. Водне середовище і технології: екстракції води, очищення стічних вод, шламу, повторне використання води, мембрани і мембранні технології, всепараційні обладнання, центрифуги, фільтр-преси, аератори, знесолення (опріснення) води і т.д. Управління повітряним середовищем / очищення димових газів: обладнання для очищення повітря, газів, технології видалення промислового пилу, очищення від сірки, обробки вихлопних газів від транспортних засобів, вентиляційне обладнання, технології очищення (фотокаталітичні, активоване вугілля), пилеуловлювальне обладнання / ESP / рукавні фільтр і т.д. Технології обробки відходів: збір відходів, методи класифікації, компресорне обладнання, транспортні засоби та техніка, сміттєві звалища, спалювання, біологічна і хімічна обробка, тестування і моніторинг, технології утилізації і т.д. Управління шумом і вібраціями: системи управління шумом, засоби виявлення шумів, шумопоглинаючі матеріали і т.д. Енергозберігаючі технології, нові та відновлювані джерела енергії: енергозберігаючі технології і продукти, технології генерації і застосування сонячної, вітрової, гідро, геотермальної, біомаси, біогазу енергії, екологічно чисті енергетичні технології та обладнання; Управління відходами (металевий лом, гумові шини, пластики), технології повторної переробки; Екологічні послуги: охорона навколишнього середовища, відновлення забруднених ділянок, екологічні очищення, послуги промислового очищення, утилізації відходів, видалення стічних вод, екологічний менеджмент, оцінка, обробка даних, аудит, фінансові установи, аналітичні лабораторії, освітні та науково-дослідні установи і так далі.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *