Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  China Harbour Engineering company Ltd і Mosty Gdansk зацікавлені у реконструкції Варварівського моста

  2019-03-29

  27 березня мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів зустріч з главою представництва компанії China Harbour Engineering company Ltd Лінь Тао і представником компанії Mosty Gdansk Адамом Надольним. Також у зустрічі взяли участь: заступники міського голови Юрій Степанець і Юрій Андрієнко, директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв, керівник КП «ЕЛУ автодоріг» Павло Лаврентьєв.

  Сторони обговорили можливу співпрацю в інфраструктурній сфері.

  За словами Олександра Сєнкевича, сьогодні міська влада приділяє увагу проектам у сфері інфраструктури та громадського транспорту. Так, нещодавно було підписано договір фінансового лізингу на придбання 23 сучасних автобусів. Крім того, місто продовжує працювати над проектом будівництва об’їзного моста. Олександр Сєнкевич підкреслив, що зараз одним з пріоритетів є відновлення Варварівського мосту, який терміново потребує капітального ремонту.
  Фахівці з Китаю і Польщі заявили, що вони зацікавлені в участі в усіх проектах, пов’язаних з мостами в Миколаєві. При цьому їх увагу, насамперед, привертає Варварівський мостовий перехід.

  Адам Надольний розповів, що у компанії, яку він представляє, є солідний досвід реалізації інфраструктурних проектів. В основному вони займаються проектуванням, але фахівці Mosty Gdansk відповідають і за технологію виконання будівельних робіт. На їхньому рахунку – розробка проектів будівництва ряду мостів і доріг в Польщі. Наприклад, компанія нещодавно брала участь в реконструкції моста в Варшаві, в рамках якої значно збільшили пропускну здатність об’єкта. Польський інженер зазначив, що їх досвід може бути використаний і в Миколаєві.

  Пан Лінь Тао, розповів, що China Harbour Engineering company Ltd є будівельною компанією. За його словами, China Harbour Engineering company Ltd і Mosty Gdansk – давні партнери, які разом успішно реалізували ряд проектів. Він висловив зацікавленість у виконанні робіт з ремонту Варварівського моста.

  Юрій Степанець повідомив, що тендер на розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту Варварівського мосту вже оголошений. Але зовсім скоро прийом заявок на участь у ньому завершитися. Тому всім зацікавленим сторонам слід поквапитися.

  Крім того, під час зустрічі відбулося обговорення технічних особливостей проекту капітального ремонту Варварівського мосту.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *