Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Чи виправдав очікування китайських експортерів Кантонський ярмарок

  2021-11-05

  Після закінчення Кантонського ярмарку в Китаї багато китайських експортерів заявили, що розчаровані нестачею іноземних покупців, оскільки обмеження на поїздки через коронавірус продовжують перешкоджати відвідуваності.

  Китайські партнери організовували інтернет-трансляції, на ярмарок також допускали місцевих покупців. Однак основний ринок учасників виставки, особливо представників малого та середнього бізнесу, знаходиться за кордоном. Більшість бізнесменів за підсумками ярмарку заявили про відсутність нових контрактів.

  Найбільше занепокоєння китайських експортерів на жовтневому Кантонському ярмарку викликало зростання вартості продукції на тлі глобальної інфляції, що є найбільшим ризиком для їхнього бізнесу.

  Міжнародна експортно-імпортна виставка в Гуанчжоу (провінція Гуандун) — головна подія для китайських експортерів, яка проходить двічі на рік. 14 жовтня осінній ярмарок відкривав особисто прем’єр Держради КНР Лі Кецян. У своєму виступі він закликав до вдосконалення дистанційних контактів з іноземними підприємцями.

  Чи виправдав очікування китайських експортерів Кантонський ярмарок

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *