Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  CHERY ВИПУСТИЛА 3-МІЛЬЙОННИЙ АВТОМОБІЛЬ

  2011-08-01

  Джерело: ChinaPRO.ru

  З виробничого конвеєра китайської автомобільної компанії Chery зійшов трьохмільйонний автомобіль. З такою заявою звернулися до журналістів представники цієї автомобільної компанії. Chery стала першою маркою легкових машин, розроблених виключно в Китаї, обсяг виробництва яких перевищив 3 млн одиниць.

  Як повідомлялося раніше, в квітні 2010 р. з конвеєра зійшов двохмільйонний автомобіль китайської автомобільної компанії Chery.

  Компанія Chery була зареєстрована в січні 1997 р., її будівництво почалося в березні того ж року. 18 грудня 1999 з’явився на світ перший автомобіль марки Chery. В серпні 2007 року був випущений мільйонний автомобіль компанії.

  З 2001 р. Chery почала поставляти автомобілі на міжнародний ринок. Автомобілі цієї марки знаходять збут більш ніж в 80 країнах і регіонах світу. До квітня 2011 р. компанія експортувала в цілому 500 000 машин.

  Нещодавно з’явилися повідомлення про початок будівництва заводу в північно-західній турецької області Адапазари. Підприємство займеться випуском трьох моделей автомобілів під відомим китайським брендом Chery. В даний час практично завершена угода купівлі ділянки для майбутнього підприємства.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *