Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЧЕРНІГІВ ВІДВІДАВ НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ЧЖАН СІЮНЬ

  2011-11-24

  4164_1  4164_2  4164_3  4164_4

  Джерело: Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради

  18 листопада Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрівся з делегацією Китайської Народної Республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнем, яка перебуватиме з дводенним візитом у Чернігівській області. Під час зустрічі обговорені питання розширення українсько-китайського співробітництва на рівні міста Чернігова.

  Олександр Соколов коротко ознайомив гостей з основними напрямками економічного і культурного розвитку м. Чернігова, як потенційного партнера. На його переконання, Китай і Україна, зокрема, м. Чернігів мають великі перспективні можливості торгово-економічного, культурного та науково-технічного співробітництва, що відповідає активізації розвитку східного вектора зовнішньої політики України.
  Міський голова висловив вдячність пану Послу за сприяння у здійсненні візиту чернігівської делегації у Китайську Народну Республіку, який відбувся у жовтні цього року, та відкритті представництва Чернігова у м. Усі східної китайської провінції Цзянсу, яке наразі успішно працює у напрямку налагодження нових перспектив співробітництва з китайськими партнерами.

  Чернігівський міський голова зазначив, що поштовхом до активізації східного напрямку міжнародних зв’язків обласного центру Чернігівщини став V Міжнародний інвестиційний форум, що пройшов у Чернігові у вересні.

  Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь підкреслив, що у Китаї є багато компаній, які зацікавлені у вкладанні інвестицій в українську економіку, і їм потрібно допомогти узнати про Україну та зацікавити конкретними проектами. Він висловив переконання, що співробітництво у різних сферах між нашими народами має великий потенціал, що сприятиме економічному зростанню обох держав.

  Олександр Соколов наголосив, що міська влада докладатиме максимум зусиль для реалізації спільних, важливих та взаємовигідних проектів та побажав китайським гостям приємних вражень від перебування в м. Чернігові.

  Цього ж дня китайська делегація ознайомилась з роботою провідних підприємств міста – ЗАТ «Чернігівський автозавод» та ПАТ «Сан ІнБев Україна». Також, у програмі пана Посла запланована екскурсія історичними пам’ятками обласного центру.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *