Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Підготовка Української сторони до Міжнародної виставки виїзного туризму в Китаї – СOTTM 2018

  2018-04-10

  Триває активна підготовка з боку Української сторони до участі в Міжнародній виставці виїзного туризму і закордонних подорожей в Китаї, (China Outbound Travel & Tourism Market (COTTM) яка в цьому році пройде в Пекіні з 16 по 18 квітня. В 2018 році список учасників від України наступний: туристичні департаменти м.Києва та Одеси, туристична компанія Київський супутник та інші. Україну втретє будуть презентувати на найбільшій туристичній виставці в Китаї. АУКС знову активно приймає участь у підготовці до цього заходу, і вже в 3й раз консолідує національний стенд.

  У 2017 році захід відвідали 450 експонентів, що представляють 70 країн, в 2018 році показники прогнозують значно вищі.

  «СOTTM 2018» єдиний виставковий захід, який на 100% присвячений виїздному туризму з Китаю. Подія створила величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги у сфері туризму і гострих відчуттів. Учасники та експоненти мають чудову можливість гарно провести час і ознайомитися з інноваціями в індустрії подорожей і туризму.

  Основні групи товарів: подорожі (літні види відпочинку, сезонний відпочинок, бізнес тури і ділові поїздки, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіа- та залізничні компанії, морський і річковий транспорт, компанії з прокату машин і автобусні перевезення); санаторії, пансіонати, курорти; лікування, СПА послуги, оздоровчі програми; страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму і ділових поїздок.

  Місце проведення: Beijing National Agricultural Exhibition Center (NAEC), New Hall, NAEC

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *