Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ЧЕРГОВА УЧАСТЬ УКРАЇНИ В ЯРМАРКУ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІ в Китаї – COIFair 2019

  2019-07-07

  Асоціація Українсько-Китайського Співробітницта запрошує українські компанії до участі на національному колективному стенді на Ярмарку іноземних інвестицій, який пройде 28-29 листопада 2019 в м. Пекін, КНР.

  COIFair – масштабний захід, організований Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку, проводиться під патронажем Державного комітету з реформ та розвитку КНР та грає важливу роль в розвитку співпраці за проектом “Один Пояс – Один Шлях”.

  Зосереджена на актуальних темах з розвитку економіки, 11-а сесія COIFAIR буде спрямована на об’єднання підприємств та проектів, організовуючи ряд заходів, таких як: церемонія відкриття і пленарний форум, 8 зарубіжних інвестиційних форумів, 8 засідань з промислового співробітництва, 8 семінарів по просуванню країн , створення виставок і зон переговорів, загалом понад 30 паралельних заходів, включаючи дебют країн SCO і розвиток цифрових високих технологій в Китаї. Очікується, що в цьому році в ній візьмуть участь понад 110 країн і 1000 компаній.

  За останні 10 років кожна сесія COIFair привертає близько 100 країн і регіонів, а також понад 2300 професійних гостей. На церемонії відкриття присутні керівники китайських і іноземних держав, міністри, які виступають з доповідями. Всього було представлено 310 форумів 2 460 доповідачів і 65 000 учасників, проведено понад 230 зустрічей за проектами, підписано 260 документів про співпрацю з обсягом інвестицій близько 11 млрд. доларів, представлено 510 стендів з більш ніж 290 000 відвідувачів. Крім того, близько 80 китайських і зарубіжних засобів масової інформації широко висвітлювали діяльність COIFair, надаючи ефективну інформацію для цих інвестиційних агентств і компаній як усередині країни, так і за кордоном.

  COIFair дасть можливість зацікавленим в отриманні китайських інвестицій підприємствам налагодити безпосередній контакт з інвесторами з Китаю, уклавши необхідні угоди про наміри.

  При ранньому бронюванні місця у липні-серпні передбачені знижки. За умовами участі прохання звертатися в Департамент з міжнародних заходів АУКС.

  Контактна особа – Марина Вус

  Тел. (044) 285-70-52

  Моб.(063) 234 94 79

  Email: [email protected]

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *