Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  CHEC цікавиться концесією держстивідора «Ольвія» в Миколаєві

  2018-10-29

  ДП «Стивідорну компанію (СК) «Ольвія» в Миколаєві в четвер 25 жовтня відвідали представники китайської компанії China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC), яка цікавиться проектом концесії держстивідора. Про це повідомив в.о. директора держстивідора Руслан Олійник.

  – Сьогодні в рамках пілотного проекту концесії державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія» відвідали представники China Harbour Engineering Company Ltd. Основною сферою діяльності компанії CHEC є будівництво об’єктів на території морських портів – терміналів, причалів, мостів, сухих доків, а також днопоглиблення, що є важливою складовою бізнесу компанії. Метою візиту CHEC в ДП «СК«Ольвія» є оцінка поточних умов підприємства, що дозволить сформувати думку компанії про переваги проекту концесії порту «Ольвія», – написав він у Facebook.

  За словами Олійника, в ході зустрічі представників китайської компанії з керівником ДП «СК«Ольвія» обговорювалися питання поточної діяльності підприємства, перспектив його розвитку і можливостей нарощування портових потужностей. Представники CHEC також мали можливість оглянути територію і причали порту та ознайомитися з виробничими потужностями ДП «СК«Ольвія».

  ДП «СК«Ольвія» і ДП«ХМТП» є майданчиками реалізації пілотних проектів концесії в портовій галузі. Оголошення концесійних конкурсів очікується до закінчення поточного року. ТЕО проектів концесії розроблені консорціумом міжнародних консультантів, сформованим ЄБРР і IFC. Пілотні проекти концесії держстивідора затверджені Міністерством інфраструктури 23 червня 2016 року.

  Станом на вересень 2018 року зацікавленість в концесії держстивідорів «Ольвія» і ХМТП проявили більше 25 українських і зарубіжних компаній. У числі цих компаній – «Дніпро карго», «Метінвест», «Портінвест», «Укррічфлот», Bunge (Сполучені Штати Америки), COFCO Agri Ukraine (Китай), Mitsubishi Corparation (Японія), POSCO Daewoo (Корея) та інші.

   

  c850b3836ae02b1d8b319d86d435f_mid

   

  “НикВести”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *