Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ У СПІЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОМУ КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ В ЦІЛУ

  2023-06-22

  18 червня 2023 року відбулася церемонія вручення дипломів студентам, які успішно завершили навчання в спільному українсько-китайському Київському інституті в Цілу. Про це повідомляється на офіційному сайті Київського національного університету технологій та дизайну.

   

  ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ У СПІЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОМУ КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ В ЦІЛУ

   

  Київський національний університет технології та дизайну має тривалу історію та глибоку спадщину. Він пропонує дисципліни зі своєю специфікою, повними професійними категоріями спеціальностей із чудовими освітніми результатами. Це багатопрофільний комплексний університет, який об’єднує освіту, науку та інновації.

  У 2019 році Київський національний університет технології та дизайну та Технологічний університет Цілу заснували перший у Китаї і Україні українсько-китайський освітній заклад – Київський інститут (м. Цзінань, провінція Шандунь).

  Протягом чотирьох років від його заснування, Київський інститут дотримується передових освітніх концепцій Китаю та України, повною мірою використовує особливості та переваги двох країн у галузі наукових дисциплін, методів навчання та наукових досліджень, а також активно сприяє спільному використанню ресурсів і взаєморозвитку.

  Цей унікальний проєкт надає студентам можливість отримати якісну міжнародну освіту в галузі дизайну, біотехнології та хімічних технологій та інженерії. Протягом навчання студенти КІТУЦ здобувають вищу освіту за високими європейськими стандарти та можуть спілкуватися з викладачами і студентами обох університетів, що значно розширює їхні можливості та перспективи в майбутньому.

  Цього року за спеціальностями «Біотехнологія», «Хімічні технології та інженерія», «Дизайн» отримали дипломи 218 бакалаврів, які готові до професійної реалізації та свого внеску в розвиток сучасного світу. Крім того, 19 студентів отримали дипломи магістрів за спеціальністю «Дизайн», що підтверджує високий рівень їхніх знань та творчий потенціал.

  На церемонії в Технологічному університеті Цілу в Китаї Іван Грищенко, ректор КНУТД, академік НАПН України, привітав випускників із успішним завершенням цього етапу освітнього шляху та побажав їм здійснення всіх мрій та успіхів у майбутньому. Від Технологічного університету Цілу Ву Яньтао, секретар Цілуйського університету, підкреслив, що як учитель дуже радий бачити пристрасні очі кожного, сповнені щастя, наполегливості та впевненості у власних силах. Це перші випускники, які закінчили навчання у Київському інституті, і вони відшліфували бренд китайсько-українського співробітництва в навчанні студентів із високими результатами.

   

  ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ У СПІЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОМУ КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ В ЦІЛУ

   

  Від випускників зі словами вдячності виступив Інь Хунфей із групи № 1 2019 року за спеціальністю «Біотехнології». «Я пам’ятаю, сказав він, – що чотири роки тому ми прийшли зі своїм багажем і мріяли, і ми зустрілися в Київському інституті з різних місць. Відтоді ми утворили дружню і гармонійну родину. Відтоді, як ми вступили до університету, це місце стало першою зупинкою на нашому життєвому шляху; будучи першими випускниками Київського інституту, під керівництвом викладачів ми навчилися аналізувати й мислити, співпрацювати й конкурувати, досліджувати й упроваджувати інновації, а також вчилися, як постійно перевершувати досягнуте й долати свої власні труднощі, щоб рости».

  Випускники, отримавши дипломи, подякували ректору, викладачам та адміністрації за підтримку й здобуті знання. Відбулася урочиста програма випускного свята під гаслом «Підняти вітрила і знову вирушати, одностайно і спрямовано в успішне майбутнє», вона передбачала спільне фотографування, спілкування зі студентами та керівництвом університету Цілу та Київського інституту. Упродовж дня з усіх сторін лунало Київ, Київ, Київ, Україна…

   

  ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ У СПІЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОМУ КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ В ЦІЛУ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *