Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Canton Fair 2019 Autumn

  2019-04-10

  Міжнародний китайський ярмарок імпортних та експортних товарів в Гуанчжоу China Import & Export Fair (CIEF) або, як її ще називають, кантонський ярмарок (Canton Fair) – найбільша в Південно-Східній Азії, всеосяжна і багатофункціональна торгова подія міжнародної значущості.

  1-й етап осінньої сесії 126th China Import & Export Fair 2019 пройде з 15-19 жовтня (2-й етап – 23-27 жовтня, 3-й етап – з 31 по 4 листопада) у виставковому комплексі Pazhou Complex. Виставкова площа складе 118 млн кв.м.

  Ярмарок щорічно привертає величезну кількість бізнесменів з усього світу, які неодмінно хочуть знати про всі новинки і найсучасніші рішення на світовому ринку. Перший етап з 15 по 19 жовтня присвячений техніці: електронні товари та побутова техніка, залізні інструменти, машини та обладнання, автомобілі та автозапчастини, будівельні матеріали, освітлювальне обладнання, енергетика та електротехніка, хімічна продукція.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце проведення: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou, вул. Юецзянчжунлу 380

  Періодичність: 2 рази на рік, навесні і восени

  Терміни проведення: 15.10.2019 — 19.10.2019

  Організатор: China Foreign Trade Centre (Group)

  Тематика товарів: Автозапчастини, Автомеханіка, Автомобілі, Дорожній транспорт, Транспортна промисловість, Автомобільна промисловість, Машинобудування, Промисловість, Легка промисловість, Виробництво, Світлодизайн, Будівельна промисловість, Будівельне обладнання, Будівельні інструменти, Будівельні матеріали, Будівельні технології, Будівництво, Будматеріали, Споживча електроніка, Електроніка, Товари та послуги, Екологія та енергозбереження, Декоративне освітлення, Освітлювальна техніка, Освітлювальні системи, Світлодіоди, а ще багато іншого та цікавого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *