Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Boeing розширює виробництво авіаційних деталей і комплектуючих на заводі в Китаї

  2024-04-15

  Компанія Boeing, один із найбільших світових авіабудівників, запустила третю чергу проєкту розширення виробництва авіаційних деталей і комплектуючих на заводі в китайському місті Тяньцзінь, що дасть змогу подвоїти його потужності.

  Про це повідомляє Xinhua, передає Укрінформ.

  Проєкт розширення виробництва на заводі в Тяньцзіні, першому спільному підприємстві Boeing у Китаї, стартував у 2019 році.

  В компанії очікують, що нові цехи площею близько 58 000 квадратних метрів дозволять подвоїти виробничі потужності заводу і проводити роботи зі складання висококласних та складних деталей.

  «Boeing дуже пишається партнерством, яке ми будували з Китаєм протягом понад півстоліття», – сказав віцепрезидент компанії і керівник Boeing Global Брендан Нельсон.

  За його словами, компанія має намір залишатися в Китаї протягом наступних 50 років і продовжувати співпрацювати з китайськими партнерами у широкому спектрі сфер, включаючи виробництво композитних матеріалів, дослідження та розробку, підготовку персоналу.

  Компанія Boeing Tianjin Composites Co. заснована в 1999 році, є найбільшою виробничою базою композитних матеріалів у ланцюзі поставок Boeing у Китаї та випускає продукцію для всіх моделей літаків компанії.

  Китай отримав першу партію літаків Boeing 707 у 1973 році. Відтоді компанія Boeing поставила китайським клієнтам понад 2000 авіамашин, а виготовлені в Китаї деталі та комплектуючі встановлені на понад 10 тисяч літаків Boeing.

   

  Boeing розширює виробництво авіаційних деталей і комплектуючих на заводі в Китаї

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *