Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  БЛІНЦОВ: ПІДПИСАННЯ КОНТРАКТІВ – ЦЕ ТІЛЬКИ СТАРТ У ВЕЛИКЕ МАЙБУТНЄ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

  2018-02-13

  Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова фундаментально закріпився на ринку вищої освіти КНР, зарекомендувавши себе, як надійний і відповідальний партнер серед провідних Вузів і підприємств КНР.

  Одним з найбільш перспективних партнерів НУК є Yancheng Polytechnic College. Співпраця між вишами триває вже не перший рік і 24 січня 2018 року, під час візиту проректора з науково-педагогічної роботи та інноваційної діяльності Рижкова Сергія в дружній університет, відносини між НУК та Yancheng Polytechnic College вийшли на абсолютно новий рівень розвитку.

  Так, Сергій Рижков і представники китайського вузу підписали 28 наукових контрактів на підготовку PHD-аспірантів на суму 560 000 USD.

  Програма з підготовки аспірантів здійснюється в рамках затвердженого плану інвестиційного розвитку та підтримки науки НУК на 5 000 000 доларів і є його першим етапом. Цей напрям міжнародної діяльності університету є унікальним не тільки за змістом наукової тематики, а й за фінансовими можливостями.

  В.о.ректора НУК Володимир Блінцов зазначив: “Значення цієї програми має дві складових. По-перше, це те що ми закріплюємо на високому рівні світової науки. Це є стимулом, щоб наші вчені розвивалися і стежили за сучасними досягненнями і тенденціями. По-друге, це фінансова складова. Вона не менш важлива і можливість дає розвиватися університету в загальному. Такий серйозний фінансовий транш безумовно вплине на розвиток всіх напрямів університету. Це друга сторона медалі, яка дає впевненість нашому ВУЗу в завтрашньому дні. Сьогоднішній захід і підписання контрактів – це тільки старт у велике майбутнє нашого університету”.

  30 січня в приміщенні вченої ради НУК відбулося робоче засідання з цієї програми і урочиста церемонія підписання контрактів з боку НУК. Так, сторони підписали договори підписали виконуючий обов’язки ректора НУК Володимир Блінцов і науковий керівник майбутніх аспірантів. Підготовкою майбутніх докторів філософії будуть займатися вчені з 5 наукових шкіл Національного університету.

  Проректор НУК з науково-педагогічної роботи та інноваційної діяльності Сергій Рижков повідомив, що в рамках цієї програми, запланована робота по підготовці 4-річну навчання китайських викладачів і наших, тепер, студентів в рамках якої кожен з них отримає кваліфікацію і диплом PhDспеціаліста.

  У квітні 2018 року в НУК прибуде перша група PHD-аспірантів для проходження підготовчих занять.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *