Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Білий дім готує санкції проти Китаю

  2017-07-31

  Адміністрація президента США вивчає варіанти накладення нових санкцій на Китай через його економічні зв’язки з урядом Північної Кореї та бездіяльність у питанні тиску на режим КНДР з метою припинення ракетно-ядерних провокацій у регіоні.

  The White House is preparing sanctions against China

  Про це повідомило в понеділок американське видання Politico із посиланням на два джерела в адміністрації США.

  “Провідні радники президента Дональда Трампа збираються на закритих зустрічах для розробки комплексу економічних заходів, призначених для покарання Китаю”, – зазначається в публікації.

  При цьому уточнюється, що помічники Трампа працювали вихідними та мають намір продовжити обговорення в понеділок. “Причому, остаточне рішення очікується вже цього тижня”,- повідомили чиновники.

  Серед варіантів американською стороною розглядаються, в тому числі, торговельні обмеження, адресні економічні санкції. Однак, як зауважили джерела, поки що рано говорити, яке рішення прийме президент.

  Як повідомляв Укрінформ, сам Дональд Трамп напередодні висловив незадоволення тим, що Китай не застосовує важелів впливу на режим Північної Кореї, з яким підтримує економічні відносини.

  За словами одного з радників Білого дому, розчарування президента США такою поведінкою Пекіна, висловлені ним публічно, лише посилюють ймовірність введення санкцій проти китайської сторони. Білий дім поки утримується від офіційних коментарів.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *