Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Біла книга про прогрес Китаю у захисті прав людини

  2021-08-12

  У Китаї сьогодні, 12-го серпня, опублікували Білу книга, в якій детально описується, як досягнення всебічної побудови суспільства середнього достатку стало символом всеосяжного прогресу в захисті універсальних прав людини в країні, а також новим вкладом, внесеним Китаєм у справу захисту прав людини в усьому світі.

  Біла книга під назвою «Всебічна побудова суспільства середнього достатку: блискуча глава в розвитку справи прав людини в Китаї» була опублікована Пресканцелярією Держради КНР.

  У документі висвітлюються наступні п’ять тем: досягнення повної побудови суспільства середнього достатку та просування прав людини, викорінення абсолютної бідності та забезпечення права на базовий рівень життя, зміцнення прав людини за допомогою розвитку та забезпечення соціально-економічних і культурних прав, захист цивільних і політичних прав за допомогою якісної правової системи та доброго врядування, просування соціальної справедливості та захист прав певних груп людей.

  1 липня 2021-го року голова КНР Сі Цзіньпін оголосив про успішну реалізацію першої з цілей двох століть, тобто побудову суспільства середнього достатку і подолання абсолютної бідності. Ліквідації абсолютної бідності Китаю вдалося домогтися на 10 років раніше, ніж того вимагали Цілі ООН у галузі сталого розвитку до 2030-го року. Отже, Китай зробив величезний внесок у справі ліквідації бідності на планеті. Сі Цзіньпін закликав направити сили на реалізацію другої з цілей двох століть, тобто побудову модернізованої сильної держави до сторіччя з дня утворення КНР у 2049-му році.

  У доповіді зазначено, що тривалість життя в Китаї збільшилася з 67,8 років у 1981-му році до 77,3 у 2019-му. Автори зазначають великий прогрес у розвитку системи охорони здоров’я і захисті життя людей. У доповіді йдеться про зростання доходів населення країни, про підтримку інновацій, розвиток сфери культури, освіти і спорту. Велика увага приділяється і екологічним питанням.

  «Успішні методи та досвід Китаю надали унікальний шлях підвищенню добробуту всього людства», – сказано в документі.

   

  CRI

   

  Біла книга про прогрес Китаю у захисті прав людини

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *