Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Бенюк отримав нагороду за роль Річарда ІІІ на театральному фестивалі в Пекіні

  2017-11-27

  Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка представив фрагменти вистави “Річард ІІІ” на Сьомому Міжнародному театральному фестивалі Academy of Performing Arts Awards у Пекіні.

  Народний артист України Богдан Бенюк був відзначений престижною нагородою фестивалю за виконання головної ролі у цій виставі, повідомляється на офіційному сайті театру.

  “Колектив франківців сердечно вітає з перемогою на Сьомому Міжнародному театральному фестивалі “Academy of Performing Arts Awards” (Пекін/Китай) Богдана Бенюка (номінація “За кращу чоловічу роль”) та всіх акторів, задіяних у виставі “Річард ІІІ” режисера Автанділа Варсімашвілі, прекрасну творчу та технічну команду, яка створювала спектакль, а також усіх причетних до організації та проведення фестивалю”, – підкреслили в еатрі Франка.

  “Річард ІІІ” Вільяма Шекспіра – одна із тих п’єс, яка протягом багатьох століть не перестає захоплювати глядачів, режисерів, акторів цілого світу. Сценічну версію, що її презентує сьогодні театр, здійснив режисер-постановник Автанділ Варсімашвілі, знаний грузинський режисер театру та кіно, художній керівник Тбіліського державного академічного російського драматичного театру імені Грибоєдова. Він же є автором музичного оформлення вистави. Художник-сценограф та художник по костюмах Міроні Швелідзе.

  ля авторів вистави однією із головних тем стало прискіпливе дослідження сутності небезпечних і незбагненних лабіринтів психології самотньої людини, приниженої як природою, так і оточенням, діалектика перетворення страждання на злочинства й тиранію. Каліцтво Річарда, як це не парадоксально, в інтерпретації режисера дарує йому внутрішню свободу та химерне відчуття влади над людьми. Річард-самітник, позбавлений реальних почуттів, як вправний режисер-лялькар та віртуоз-актор, починає “забавки”, які породжує його хворий мозок. Азарт гри призводить до шаленства, “Річард любить Річарда…”, за яким безодня.

  У виставі задіяний зірковий склад акторів.

  1511782221-4412

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *