Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  АУКС веде перемовини про експорт до Китаю продуктів харчування з України

  2023-08-14

  Асоціація українсько-китайського співробітництва продовжує розширювати напрями співпраці України та Китаю у воєнний та післявоєнний періоди. Наприкінці липня відбулася відеоконференція за участю представників АУКС (Київ, Україна) та компанії Zhongshi Yingke (Shenzhen) Technology Development Co., Ltd. (Цяньхай, Китай).

  В міжнародній онлайн-зустрічі взяли участь президент АУКС Віталій Олійник, член Правління, радник президента АУКС Олександр Клименко, член Правління, глава президії виконкому В’ячеслав Шаякубов, декан з міжнародних питань Шаньсійського науково-дослідницького інституту промислових технологій Ху Ляньцзюнь. Учасниками з китайської сторони були голова правління, президент компанії Лю Цзюнь, голова Хан Цзян, помічник голови та перекладач Тан Сіньцзе, помічник президента Ван Вей, генеральний директор компанії Ян Вейфен та віце-президент Бі Янлу.

  Учасники перемовин обговорили питання співпраці в сфері освіти та культури, а також взаємодії в сільськогосподарській галузі. Головними питаннями відеоконференції стали експорт до КНР продуктів харчування, вироблених в Україні, та підготовка до відкриття південно-китайського офісу АУКС.

  АУКС активно займається питанням продажу в КНР готової фасованої брендованої харчової продукції та напівфабрикатів українського виробництва. Нині вивчається структура китайського ринку та перелік дозвільних документів. Для продажу продуктів харчування планується створити дистриб’юторську мережу.

  Під час обговорення особливу увагу приділили відкриттю на півдні Китаю представництва АУКС. Офіс працюватиме в Шеньчжені, районі Великої затоки Гуандун-Гонконг-Макао, що поблизу кордону з Гонконгом. Завдяки офісу, що представлятиме українські інтереси в одному з найбільших міст КНР, покращаться перспективи для зміцнення бізнесових зв’язків та розвитку нових проєктів.

  Теми відкриття представництва АУКС та імпорту продуктової лінійки з України викликали зацікавленість у представників Китаю. Сторони домовилися найближчим часом обмінятися більш детальною інформацією.

  Нагадаємо, нещодавно Асоціація українсько-китайського співробітництва  підписала рамкову угоду про стратегічну співпрацю з компанією  Zhongshi Yingke (Shenzhen) Technology Development Co., Ltd.

   

  АУКС веде перемовини про експорт до Китаю продуктів харчування з України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *