Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  АУКС та УСПП планують майбутню співпрацю

  Кінець другого кварталу відзначився підписанням Угоди про співробітництво між Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва в особі Президента АУКС Олійника Віталія Васильовича та Українським союзом промисловців і підприємців в особі Президента УСПП Кінаха Анатолія Кириловича. Процедура підписання була проведена за сприянням та в присутності Першого Віце-президента УСПП Прохорова Сергія Мефодійовича та Голови Президії Виконавчого комітету Асоціації Шаякубова В’ячеслава Шагіязовича.

  Сторони, розуміючи необхідність дій, щодо поліпшення стану відносин та співробітництва між Україною та КНР, а також з метою налагодження довгострокового співробітництва між Асоціацією та Союзом погодили напрямки співпраці організацій.

  Вже в липні Асоціація запропонувала УСПП провести два спільних заходи, серед яких проведення онлайн-конференції присвяченої розвитку регіональних зв’язків України та КНР, та онлайн-форуму присвяченого проблемам митного очищення та контрабанди товарів з КНР в Україну.

  УСПП у свою чергу надали пропозицію провести заходи щодо співпраці наших країн в агросекторі. Залучення інвестицій в галузь глибокої переробки продукції з високою доданою вартістю, співпраця в напрямку діджиталізації агросектору України та зрошення земель.

  На сьогодні проводяться дії по визначенню конкретних термінів проведення заходів, партнерів та учасників.

  Сторони сприятимуть подальшому обміну інформацією та організації конкретних проектів, надаватимуть допомогу суб’єктам підприємницької діяльності в напрямку українсько-китайських відносин.

  АУКС та УСПП планують майбутню співпрацю

   

  АУКС та УСПП планують майбутню співпрацю

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *