Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  АУКС І УКДР ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В КНР

  2016-01-27

  25 січня 2016 року в Пекіні у приміщенні Посольства України в КНР відбувся благодійний захід під назвою «Любов не знає кордонів, теплі серця б’ються в унісон». У заході взяли участь понад 15 китайських компаній, які передали теплий одяг, іграшки навчальне обладнання на суму близько 10 тис. дол. США для дитячих будинків-інтернатів сімейного типу з регіонів, які постраждали унаслідок конфлікту на сході України.

  Виступаючи перед присутніми, Посол України в КНР Олег Дьомін подякував китайським меценатам за такий гарний і сердечний жест, а також підкреслив важливість спілкування між нашими країнами у різних сферах.

  (2) Благодійна акція в Посольстві України в КНР 25.01.16

  «Дружба між нашими народами має давню історію. Сьогодні ця дружба продовжується. Все більш обертів набирає співробітництво між Україною та Китаєм. Зараз ми бачимо, що це співробітництво набуває ще одного вираження – це благодійність. Ми дуже вдячні ініціативі китайських друзів, які започаткували цей захід з допомоги дітям в Україні та Китаї. Я впевнений, що до цієї благодійної роботи долучаться і бізнесмени з України, які працюють у Китаї, або чекають на співпрацю з вами в Україні», – відзначив український Посол.

  (1)Благодійна акція в Посольстві України в КНР 25.01.16

  У заході взяли участь представники Української частини Українсько-Китайської Ділової ради (УКДР), Асоціації Українсько-Китайського співробітництва (АУКС), а також низки українських компаній, які працюють у Китаї. Зокрема з української сторони виступили голова виконкому АУКС і член координаційного комітету УКДР Віталій Олійник, керівник пекінського представництва ТОВ «Гранум-Інвест» (компанія входить до складу УКДР) Сергій Кузьмічов, директор «Українського дому» у Пекіні Дмитро Танасійчук, керівники галереї «Катюша», міжнародного благодійного фонду «Промені добра» та компанії «UDP».

  (4)Благодійна акція в Посольстві України в КНР 25.01.16

  Очікується, що подібна благодійна акція буде організована найближчим часом і з боку українських підприємств, зокрема для допомоги дітям-сиротам китайського інтернату у провінції Хебей.

  Благодійний захід, що відбувся в українському Посольстві широко висвітлювався у провідних китайських ЗМІ, зокрема, на Центральному телебаченні Китаю CCTV, Міжнародному радіо Китаю, журналі «Світ і Китай», «VITWO» та ін.

  За матеріалами Посольства України в КНР та Міжнародного радіо Китаю (CRI)

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *