Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  АСОЦІАЦІЯ ОБ’ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ “ОБЕРЕГИ” ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ

  2022-03-30

  З березня 2022 року Асоціація Українсько-Китайського Співробітництва спільно з Благодійною організацією “Обереги” почали активну співпрацю щодо надання гуманітарної допомоги всім мешканцям України, які її потребують у цей важкий час.

  БФ “Обереги” та Асоціація спільно проводять збір та обмін актуальною інформацією про перелік необхідної гуманітарної допомоги від волонтерських та громадських організацій, медичних закладів, обласних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, адміністрацій міст України.

  У рамках співробітництва сторони провели доставку першого транспорту з гуманітарним вантажем загальною вагою понад 10 тонн.

  Вантаж був відправлений до різних українських міст, переданий багатодітним сім’ям, людям похилого віку, військовим, що найбільше потребують допомоги, а також медичним закладам. Лікарні ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України» надані продукти харчування, антисептики, засоби гігієни, ДП «Тернопільський облавтодор» — санітайзери, які були відправлені на схід України, де ведуться активні бойові дії. Споживче товариство «Міжнародна компанія Європейський стиль» отримало медичні одноразові рукавички, засоби гігієни, продукти харчування, різні товари та їжу для дітей, речі першої необхідності, постільну білизну, ковдри, подушки, спальники, свічки, каремати, термобілизну, милиці. Волонтерський центр гуманітарної допомоги «Печерськ» від УКРТУРКОНЦЕРТ розповсюдив нужденним засоби гігієни, дитячі та дорослі підгузки. До КНП «Академія здоров’я людини» було передано одноразову постільну білизну, засоби гігієни, набори для породіль до пологових будинків, а також пораненим.

  Сторони й надалі планують співпрацювати й забезпечувати потреби мирного населення та військових України.

  Довідка: БФ “ОБЕРЕГИ” – організація, створена з метою підтримки та розвитку української й світової культури, благодійної та громадської діяльності. Благодійний фонд проводить організацію доставки гуманітарних вантажів з усього світу: консолідація, транспортування, облік, розподіл, адресна доставка та передача.

  АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "ОБЕРЕГИ" ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ

   

  АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "ОБЕРЕГИ" ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ
  Допомога для лікарні ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України»
  АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "ОБЕРЕГИ" ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ          АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "ОБЕРЕГИ" ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ

   

  АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "ОБЕРЕГИ" ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ           АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАЛАСЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "ОБЕРЕГИ" ЩОДО НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *