Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  АСОЦІАЦІЄЮ ТА КП «БЮРО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКЛАДЕНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО В ІНВЕСТИЦІЙНОМУ НАПРЯМКУ

  2020-11-05

  Наприкінці жовтня між Комунальним підприємством “Бюро Регіонального розвитку”, яке є уповноваженим органом Одеської обласної державної адміністрації з питань залучення інвестицій в регіон та Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва укладено Меморандум про співробітництво.

  Метою підписання меморандуму є участь сторін у створенні дієвих механізмів із залучення інвестицій для реалізації інфраструктурних та інвестиційних проектів Одеської області, включаючи стимулювання та створення установ з фінансового консалтингу, залучення інвестицій, підготовку й управління інвестиційними проектами та активами. Меморандум підписаний Головою комунального підприємства п.Славським О.В. та Головою Президії Виконкому, Головою представництва Асоціації у Південному регіоні п.Шаякубовим В.Ш.

  Меморандум наддасть можливість Асоціації презентувати китайському бізнесу найбільші проекти Одеської області, а це у свою чергу дозволить наблизитись до обрання, з великих китайських компаній, надійного партнера для реалізації загальнодержавного інвестиційного проекту.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *