Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Asia Fruit Logistica 2018

  2018-06-26

  Подія № 1 в Азії, присвячена індустрії свіжих харчових продуктів – міжнародна виставка з логістики та маркетингу плодоовочевої продукції Asia Fruit Logistica 2018.

  Провідні постачальники харчових продуктів і напоїв представлять відвідувачам виставки Asia Fruit Logistica 2018 свої нові харчові продукти і нові сорти сільськогосподарської продукції з акцентом на свіжі, продукти швидкого псування, включаючи свіжі необроблені фрукти та овочі, сушені фрукти, горіхи, насіння, трави та спеції, органічні продукти, свіжозрізані рослини і квіти, горшкові рослини і т.д.

  Свої пропозиції, технічні новинки ефективної логістики та утилізації відходів переробки овочів і фруктів, останню інформацію про тонкощі логістики в даному секторі (від вирощування овочів і фруктів до їх продажу кінцевому споживачеві) продемонструють постачальники товарів і послуг для упаковки, зберігання, транспортування, складування і реалізації продуктів харчування.

  У минулому році Asia Fruit Logistica привернула понад 9200 торгових відвідувачів з 70 країн і понад 500 експонентів з понад 40 країн.

  За день до початку виставки Asia Fruit Logistica 2018 у Гонконзі 3го вересня пройде міжнародний азіатський конгрес Asia Fruit Congress 2018, який доповнить відому виставку і стане правильним вибором для керівників вищої ланки в регіональному бізнес-секторі свіжих фруктів і овочів.

  Країна, місто: Китай, Гонконг

  Місце проведення: AsiaWorld-Expo

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 05.09.2018 — 07.09.2018

  Організатор: Global Produce Events GmbH

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *