Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  АНДРІЙ КЛЮЄВ ПООБІЦЯВ КИТАЙСЬКИМ ІНВЕСТОРАМ НОВІ ЕКОНОМІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

  2011-10-26

  Джерело: СІНЬХУА

  Україна – це країна нових невичерпних економічних можливостей, і вона може надати ефективну підтримку Китаю в багатьох міжнародних питаннях. На цьому наголосив перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв в інтерв’ю державному інформаційному агентству КНР “Сіньхуа”.

  “Україна, яка знаходиться на порозі підписання Договору про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС, може надавати ефективну підтримку Китаю в багатьох міжнародних питаннях. Це відкриває широкі можливості для економічного, технологічного та військового партнерства, особливо враховуючи фактично необмежені фінансові ресурси Китаю”, – сказав А.Клюєв.

  Перший віце-прем’єр-міністр України запросив китайських інвесторів узяти участь у модернізації і розширенні експортних можливостей українських портів, транспортних шляхів та супутньої інфраструктури. За його словами, протягом семи місяців 2011 року Україна експортувала в Китай продукції більш ніж на 1 млрд доларів, що майже на 74% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Взаємовигідний інтерес для КНР та України, як зазначив А.Клюєв, становлять спільні проекти у сфері високих технологій, науки та прикладних досліджень.

  “Україна володіє розвиненою технологічною базою в авіапромисловості, що дає змогу для успішного розвитку двосторонніх зв’язків, враховуючи розміри і темпи зростання китайського ринку. Китай може поділитися досвідом впровадження технологій з переробки та утилізації вторинної сировини, взяти участь у подібних проектах в Україні”, – наголосив перший віце-прем’єр.

  Він запевнив, що український уряд приділятиме максимальну увагу кожному інвестору і кожному інвестпроекту.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *