Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Андрій Сибіга провів зустріч з представниками ділових кіл КНР

  2024-06-06

  6 червня в рамках робочого візиту до КНР у місті Шанхай відбулася зустріч першого заступника міністра закордонних справ України Андрія Сибіги з представниками ділових кіл КНР.

  Про це повідомило Міністерство закордонних справ України.

  У зустрічі взяли участь представники 13-ти китайських державних та приватних компаній.

  Андрій Сибіга розповів про заходи, яких вживає уряд України для забезпечення ефективної діяльності економіки в умовах російської збройної агресії. Окремо було відзначено успішний досвід у питанні розблокування логістичних шляхів та забезпечення свободи судноплавства у Чорному морі, що сприятиме розвитку міжнародної торгівлі.

  Перший заступник міністра поінформував присутніх щодо позитивної динаміки в двосторонній торгівлі та закликав китайські компанії брати більш активну участь у допомозі Україні та, зокрема розвитку торговельних та інвестиційних зв’язків. Окремо обговорено питання можливої участі міжнародного бізнесу у проєктах з відбудови України.

  Представники китайських компаній розповіли про свою діяльність на українському ринку, наголошуючи на бажанні активізувати роботу з українськими партнерами та інвестувати у конкретні проєкти на території України.

  Домовлено про обопільну участь представників ділових кіл у виставкових заходах в Україні та Китаї.

   

  Андрій Сибіга провів зустріч з представниками ділових кіл КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *