Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Alpitec China 2021

  2020-06-04

  Міжнародний ярмарок товарів, технологій і послуг для гірського спорту та зимового відпочинку 9th International Trade Show for Mountain and Winter Technologies або Alpitec China 2021 пройде з 14 по 16 січня в Пекіні.

  Виставка представляє інтерес для виробників та операторів канатних доріг і підйомників, менеджерів, відповідальних осіб, операторів і інструкторів гірських курортів, державних відомств і муніципалітетів, представників туристичних і спортивних асоціацій, лижних шкіл, рятувальних служб, туркомпаній.

  Одночасно c Alpitec China проходить зимова ярмарок спорту, моди і стилю ISPO Beijing 2021. Спільне проведення є ідеальним поєднанням і унікальною можливістю для найбільш повної демонстрації китайського ринку зимових видів спорту, обміну міжнародним професійним досвідом і залучення ще більшої кількості учасників і відвідувачів. Статистика виставки Alpitec China: 67 експонентів з 12 країн, понад 30000 відвідувачів, виставкова площа 4500 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China International Exhibition Center (CIEC)

  Періодичність: щорічно, з 2009 року

  Терміни проведення: 14.01.2021 – 16.01.2021

  Години роботи: 09: 00-17: 00, останній день 09: 00-16: 00

  Умови відвідування: тільки для фахівців

  Організатори: Messe Bozen AG

  Website:  https://www.fierabolzano.it/en/alpitec/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: одяг та спорядження для спортсменів, канатні дороги і підйомники, системи засніження, зимова техніка, гірські лижі, зимовий спортивний інвентар, обладнання для будівництва та підготовки гірськолижних трас і трас для бігових лиж, спорядження для безпеки, порятунку і захисту в гірськолижній зоні, системи радіоспостереження і хронометражу, туристичне і технічне обладнання для гірськолижних районів, комплектуючі для організації гонок, обладнання для дитячих майданчиків і відпочинку, мотосани, снігоходи і позашляхові автомобілі, послуги туристичних агентств, системи продажу авіаквитків і контролю допуску, спеціалізовані об’єднання, асоціації та організації.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *