Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Alpitec China 2020

  2019-07-15

  Міжнародна виставка товарів, технологій і послуг для гірського спорту та зимового відпочинку International Trade Show for Mountain and Winter Technologies (Alpitec China) 2020 яка буде проходити з 12-15 лютого в Пекіні.

  Виставка представляє інтерес для виробників та операторів канатних доріг і підйомників, менеджерів, відповідальних осіб, операторів та інструкторів гірських курортів, державних відомств і муніципалітетів, представників туристичних і спортивних асоціацій, лижних шкіл, рятувальних служб, туркомпаній.

  Одночасно c Alpitec China 2020 пройде зимова ярмарок спорту, моди і стилю ISPO Beijing 2020. Спільне проведення є ідеальним поєднанням і унікальною можливістю для найбільш повної демонстрації китайського ринку зимових видів  спорту, обміну міжнародним професійним досвідом та залученням ще більшої кількості учасників і відвідувачів. В минулому 2019 році, спільний захід відвідали понад 30000 відвідувачів, експозиція склала 4500 квадратних метрів за участі найвідоміших представників даної галузі з 12 країн світу.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China International Exhibition Center (CIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 12.02.2020 – 15.02.2020

  Організатор: Messe Bozen AG

  Website: http://www.fierabolzano.it/alpitecchina/en/

  перед поїздкою обов’язково перевірте інформацію на сайті

  Основні групи товарів: одяг та спорядження для спортсменів, канатні дороги і підйомники, системи засніження, зимова техніка, гірські лижі, зимовий спортивний інвентар, обладнання для будівництва та підготовки гірськолижних трас і трас для бігових лиж, спорядження для безпеки, порятунку і захисту в гірськолижній зоні, системи радіоспостереження і хронометражу, туристичне і технічне обладнання для гірськолижних районів, комплектуючі для організації гонок, обладнання для дитячих майданчиків і відпочинку, мотосани, снігоходи і позашляхові автомобілі, послуги туристичних агентств, системи продажу авіаквитків і контролю допуску, спеціалізовані об’єднання, асоціації та організації.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *