Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Alibaba Group відкриє два офіси в США

  2015-11-13

  Наприкінці 2015 року – на початку 2016 китайська корпорація Alibaba Group планує відкрити два нових офіси в США, які розташуються в Нью-Йорку і Вашингтоні. Таким чином, загальна кількість офісів Alibaba Group в Америці досягне п’яти.

  Офіси китайської корпорації знаходяться в Сіетлі, Сан-Матео і Сан-Франциско. Alibaba співпрацює з 30 асоціаціями продуктів харчування та посольствами різних країн.

  Зокрема, в жовтні 2015 року компанія відкрила в Лондоні центр європейських операцій. Найближчим часом також відкриються офіси у Франції, Німеччині та Італії.

  Раніше повідомлялося, що через п’ять років обсяг роздрібної інтернет-торгівлі в Китаї досягне 10 трлн юанів ($ 1,6трлн). Бізнес для споживача, мобільна інтернет-комерція і транскордонна електронна торгівля стануть головними стимуляторами росту роздрібних продажів на онлайн-платформах.

  За січень-вересень 2015 року, обсяг роздрібної торгівлі споживчими товарами в Китаї перевищив 21,6 трлн. юанів ($ 3,37 трлн). Це на 10,5% більше, ніж за січень-вересень 2014 року. Тільки за вересень 2015 року роздрібний оборот споживчих товарів у країні виріс на 10,9% в річному зіставленні.

  “ChinaPRO”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *