Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Активізація співпраці у сфері морських портів

  2018-05-02

  У Генконсульстві КНР в Одесі відбувся прийом, під час якого заступник голови Одеської ОДА Світлана Шаталова зазначила: «Ця зустріч дає можливість всім, хто на практиці зможе впроваджувати і реалізовувати будь-які ініціативи, відновити комунікацію і обговорити перспективи розвитку та подальшої співпраці. Одеській області є чим пишатися. За минулий рік ми отримали 20 млрд. гривень капітальних інвестицій, що на 6 млрд. більше, ніж у 2016 році. Також ми збільшили вантажообіг на 5%. Є іноземні компанії, які готові інвестувати в українську портову інфраструктуру. На даному етапі у нас є багато проектів, які можна реалізувати. Також минулого року ми підписали лист про розширення співпраці з провінцією Цзяньсю».

  Перспективним напрямом у розвитку портів є Новий Шовковий Шлях – міжнародний транспортний коридор, який починається в Китаї, проходить через Казахстан, Азербайджан, Грузію і Україну.

  Генеральний консул Китаю в Одесі пані Чжао Сянжун зазначила: «Наш прийом присвячено співпраці морських портів, а вони опорною галуззю Одеської області і України. 5 років тому Китайською Народною Республікою була висунута ініціатива «Один пояс, один шлях». Україна її активно підтримує і бере участь в будівництві цього поясу. Одеська область є важливою точкою, має 7 портів і здійснює торговий обмін з більш ніж 200 портами. Також регіон є важливою ланкою комунікації в логістиці».

  ac9c427302b7a64314fc4593430b2_mid

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *