Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  95-річчя заснування НВАК

  2022-08-01

  Щоб відзначити 95-у річницю заснування Народно-визвольної армії Китаю (НВАК), що припадає на 1 серпня, десятки тисяч людей спостерігали за церемонією підняття прапора на площі Тяньаньмень у Пекіні, передає CRI.

  Напередодні ввечері у Будинку народних зборів у Пекіні відбувся урочистий прийом з нагоди “1 серпня”. На урочистості були присутні голова КНР, генеральний секретар ЦК КПК та голова Центральної військової ради Сі Цзіньпін та інші вищі партійні та державні керівники країни.

  Член Держради КНР, Міністр оборони Вей Фенхе виступив з промовою. Він зазначив, що за останні 95 років під сильним керівництвом КПК героїчна НВАК здійснила безсмертний подвиг для національної незалежності, звільнення народу та процвітання країни, ставши твердою опорою для захисту національного суверенітету, безпеки та інтересів розвитку Китаю, а також зробила важливий внесок у забезпечення миру та спокою у всьому світі.

  Міністр оборони Китаю закликав прискорити модернізацію національної оборони та збройних сил з тим, щоб забезпечити стратегічну основу для втілення у життя великого відродження китайської нації.

  Довідково: Орден “Першого серпня” – найвища військова нагорода у Китаї.

  95-річчя заснування НВАК

   

  95-річчя заснування НВАК

   

  95-річчя заснування НВАК

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *