Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  9-12 вересня Китайська міжнародна виставка меблів Furniture China 2015

  2015-07-31

  Міжнародна азіатська виставка меблів Furniture China проводиться для професіоналів, пов’язаних з виробництвом, пакуванням, транспортуванням і реалізацією меблів. Це великий галузевий форум для дизайнерів, проектувальників, бізнесменів і закупівельників.

  Торік події виповнилося 20 років. В рамках експозиції Furniture China проходили численні презентації. Тематичні розділи представляли все найновіше в азіатській меблевої індустрії. Від класичного дизайну до стильних і часом кричущих, але від того не менш цікавих рішень по обстановці приміщення, шанхайський показ ледь не затьмарив за розмахом провідні меблеві салони світу. Також в 2014-му відкрився шоу-рум творчо оформленого робочого простору The Techno-Experience.

  Грандіозний показ супроводжують 4 виставки:

  Home Furnishing China – меблювання їдальні, ліжка і моделі преміум-класу для вітальні, меблі для ванної та дитячої кімнат.

  Office Furniture China створює зону комфорту в офісах і громадських зонах.

  Design of Designers збирає кращі дизайнерські концепції та реалізовані ідеї.

  Furniture Manufacturing & Supply China (FMC China) розрахована на постачальників меблевої промисловості. Виставка демонструє виробничу оснастку, а її сателіт FMC Premium – високоякісну меблеву фурнітуру, комплектуючі, матеріали.

  Щорічно організатори враховують інтереси звичайних покупців і виносять частину експозиції на майданчик SWEECC.

  Аудиторія виставки Furniture China

  Виставка зацікавить представників меблевої промисловості, меблевих магазинів, будівельних організацій, дизайнерів і студії, підприємств оптової та роздрібної торгівлі.

  Організатор: UBM Asia Ltd.

  Аудиторія: Фахівці та споживачі

  Періодичність: Щорічно

  Експоновані продукти: Сучасна та класична меблі, Вітальні і спальні гарнітури, Дивани і крісла, Дитячі та молодіжні меблі, Вироби з червоного дерева, Обстановка кухонь, Садові Меблі, Фурнітура та комплектуючі, Картини, дзеркала і рами, Килими, Різьблення по каменю, Кухонна начиння, Освітлювальні прилади

  Час роботи: Щодня з 09:00 до 17:30

  В останній день з 09:00 до 14:00, експозиція в SWEECC до 15:00
  З 11 по 12 вересня в SNIEC і всі дні в SWEECC виставка відкрита для всіх бажаючих

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *