Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  8-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ТОВАРІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

  Дата проведення: 30.06.2010-02.07.2010
  Місце проведення: КНР, м. Гуанчжоу
  Теми: побутова техніка, меблі, посуд, постільна білизна, аксесуари, обладнання для чищення та дезінфекції, миючі засоби, предмети одноразового використання, електронні системи управління, обладнання для плавальних басейнів і саун.

  Виставка готельного сервісу Hosfair Guangzhou проходить щорічно починаючи з 2003 року. Будучи досить молодою виставкою, вона збирає величезну кількість відвідувачів з усього світу. Близько 30 000 представників туристичної індустрії запрошені на виставку цього року, щоб побачити нові технології ведення готельного бізнесу, розширити міжнародне співробітництво та взяти участь у рішеннях будівництва міжнародної мережі готелів.

  У ході виставки Hosfair Guangzhou будуть проводитися конференції, симпозіуми, семінари, які представлять аналіз останніх напрямків розвитку готельно-ресторанної індустрії. Така програма дискусійних заходів в умовах конкурентного бізнесу вже давно стала необхідною для даного сектора сфери послуг, оскільки дозволяє найбільш наочно ознайомитися з новими можливостями і напрямками розвитку ресторанного та готельного бізнесу як супутніх і взаємозалежних систем обслуговування.

  www.hosfair.com

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *