Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  7RD BEIJING INTERNATIONAL TOURISM COMMODITIES FAIR

  Міжнародна виставка туристичних товарів The 7rd Beijing International Tourism Commodities Fair або BITCF 2018 пройде з 20 по 22 жовтня в Пекіні і представить традиційні китайські сувеніри, подарунки, етнічний одяг, харчові продукти, ремісничі товари, народне мистецтво, прикраси, знакові подарунки і сувеніри з місцевими пам’ятками та інші туристичні товари для роздрібного продажу від китайських майстрів і зарубіжних учасників з Ірану, Індії та інших країн, а також культурно-історичну спадщину, в т. ч. шедеври національних та іноземних картинних галерей, музеїв, художні колекції, твори живопису, каліграфії, старовинні нефритові і порцелянові вироби, ювелірні вироби, творчі проектні роботи, креативний дизайн та ще багато цікавого.
  На відкритій частині експозиції будуть представлені яхти, суднове обладнання, вертольоти, будинки з дерева, устаткування та обладнання для гольфу, кемпінгів і багато іншого. Виставка BITCF проводиться в другій половині кожного року і спрямована на подальший розвиток туризму в Пекіні та Китаї, забезпечуючи значну демонстраційну, комунікаційну та торгову платформу для спільного використання ресурсів і обопільного виграшу від співпраці вітчизняних та зарубіжних постачальників туристичних товарів і послуг. Очікується більше 20000 професійних покупців, виставкова площа займе 35120 кв.м.
  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing China International Exhibition Center (CIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 20.10.2018 — 22.10.2018

  Організатори: Beijing Jing Tourism Universal Exhibition, China Tourism Association, , Beijing Municipal Commission of Tourism Development

  Website: http://www.bjtcf.com/english/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Товари для туристів з екзотичними елементами культури Китаю і Тайваню, подарунки і сувеніри, туристичні товари, ремесла, народне мистецтво, вишивка, прикраси, різьблення по каменю і дереву, художні новинки і художні галереї китайських та зарубіжних музеїв, китайські та іноземні музейні колекції, креативні дизайнерські проекти і роботи, каліграфія, живопис, ювелірні вироби, вироби з нефриту, кераміка, порцелянові чаші, вази, сумки для подорожей і багажу, продукти для подорожей, фото/відео камери і аксесуари, туристичні предмети першої необхідності; товари і послуги для автотуризму, морського відпочинку і спорту, в т.ч. будинки на колесах, яхти, суднове обладнання, вертольоти, обладнання та приладдя для кемпінгів, обладнання та продукція для гри в гольф, зроблені з колод будинки і багато іншого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *